SPOLUPRACUJEME

Agentura Fast Agency spolupracuje s celou řadou umělců ze všech oborů. V jednotlivých podsekcích naleznete základní výběr umělců. Celkový přehled lze zaslat formou elektronického nabídkového listu. V takovém případě stačí zaslat dotaz na náš email a v co nejkratší době Váš požadavek vyřídíme. V katalogu naleznete také orientační ceny, které se počítají za jednotlivá vystoupení. V případě konání akce na klíč se ceny pohybují úplně jinak – na rovinu říkáme, že výhodněji pro Vás. A navíc my k tomu přidáváme oblíbené české pořekadlo: VŽDYCKY SE DÁ NĚJAK DOMLUVIT

Obecně platí pravidlo, že chystáte-li se pořádat nějakou akci, myslete na to déle dopředu. Samozřejmě se dá akce udělat tak, že bude třeba za týden. V takovém případě ale nemůžeme zaručit, že Vámi vybraný moderátor, zpěvák, kapela nebo kdokoliv jiný bude mít volný termín. Tohle se nedá zaručit nikdy – obecně platí, že čím dříve se termín bude řešit, tím vyšší šance, že Vámi vybraný bude mít volno.

ELEKTRONICKÝ KATALOG

Agentura FAST AGENCY neustále rozšiřuje svoje portfolio. Pokud Vám zašleme katalog, předem říkáme, že nemusí být na 100% aktuální. Ono to ani nejde, to bychom jej museli předělávat denně. Budeme se snažit ale alespoň o měsíční aktualizaci. Nicméně i tak se na nás neváhejte obrátit, vždy Vám dáme vědět, co je nového, co se do katalogu ještě nedostalo. Prostě s námi o nic nepřijdete.

Snažíme se pro naše zákazníky vymyslet vždy to nejlepší řešení, někdo to dá sice práci, ale je to naše práce, která nás baví. Prostě „zázraky na počkání, nemožné do tří dnů“.

PS – Poskytujeme služby od A do Ž – všichni ostatní pouze od A do Z – v tom je prostě ten háček 🙂