KONCERTY

Hudebním pořadům je také potřeba věnovat samostatnou kapitolu. V naší nabídce máme dva hlavní hudební pořady, které jsou zaměřeny tematicky a několik dalších, především revivalových koncertů.

KONCERT SKUPINY VERONA

Duo Verona patří bezesporu ke stálicím české, ale i zahraniční diskotékové scény. Skvělá, dynamická taneční hudba prostě svádí k tanci. Koncertní provedení těch největších hitů tohoto dua je vhodné pro diskotéky, kluby, městské slavnosti, festivaly, sportovní haly. Součástí programu je nejenom samostatný koncert, ale také autogramiáda!

DĚTI Z RÁJE

Koncertní provedení hitů Michala Davida od protagonistů muzikálu Děti ráje. Decibely lásky, Céčka, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a další z nestárnoucích hitů krále českých diskoték Michala Davida v podání protagonistů muzikálu Děti ráje.

Přijďte si spolu s nimi zazpívat a zatančit na show, která vás rozhodně nenechá ani na chvíli v klidu.
Hrají: Petr Poláček, František Pytloun, Petra Doležalová, Genny Ciatti

MUZIKÁLOVÝ KONCERT – TŘI GENLEMANI

Byl takhle jednou muzikál Děti ráje. A v něm se sešli tři nadaní pánové – František Pytloun, Vít Bečvář a Lukáš Kellner. Úspěšný sólový koncert jednoho z gentlemanů, Vítka Bečváře, inspiroval kluky k uspořádání prvního společného vystoupení, které se odehrálo 12. června 2013 v pražském klubu Biograf. Z původně jednorázové akce se díky velkým ohlasům stalo právě tohle datum okamžikem vzniku hudebního tria s názvem 3GeNtlemani. Skupina odráží tři muže, tři hlasy, tři pohledy na život a hudbu a díky tomu se může věnovat různým hudebním stylům. Hlavním spojovacím článkem však nadále zůstává muzikál.

KOMPLETNÍ A AKTUÁLNÍ SEZNAM KONCERTŮ NALEZNETE V KATALOGU, KTERÝ LZE ZASLAT EMAILEM VE FORMÁTU PDF.