ZÁBAVA

DĚTSKÉ POŘADY
Nedílnou součástí akcí jsou také bloky pro děti. Samostatnou kapitolou jsou také samostatné pořady pro děti, jakou jsou dětské dny, karnevaly, pasování předškoláků, halloweenské strašení, mikulášské besídky a nadílky, vítání prázdnin, rozloučení s prázdninami atd. Vzhledem k tomu, že zastupujeme několik týmů bavičů pro dětské publikum, není problém obsadit několik akcí najednou.

Rovněž spolupracujeme se známými umělci, kteří svoji tvorbu zasvětili dětem.

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ / VÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

Přechod z mateřské do základní školy je důležitým krokem pro každé dítě. Proč tedy neumocnit tuto událost o zážitek na který se nezapomíná. Průvodci celého pořadu jsou profesionální baviči, kteří na dětské scéně působí řadu let a přesně vědí, co děti baví.

Program je plny živého zpěvu, úkolů a soutěži, které by měli předškoláci a prvňáčci rozhodně znát. Nechybí ani samotné šerpování dětí. Délka pořadu: 60 – 120 minut.

KARNEVAL, HALLOWEENSKÉ STRAŠENÍ, DĚTSKÝ DEN, MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Dětská show – zábavná merenda plna autorských písniček a nejen jich. Plnohodnotný zábavný animační program pro děti plný soutěži, písniček a dobré hudby. Program v délce 60 – 180 minut plny zajímavých překvapeni v úpravách podle tematického období. Základní verzi show je možné rozšířit o balonkový modeling, facepainting nebo známé osobnosti dle Vašeho výběru.

Program nabízíme ve dvou variantách.
1) Krátký program pro MŠ v délce cca. 60 minut
2) Klasicky program v délce cca. 90 – 120 minut

POŘADY PRO DOSPĚLÉ
V kategorii dospěláckých pořadů zastupuje agentura FAST Agency několik pořadů pro dospělé z kategorie Divadlo, Setkání se známými umělci, Travesti show atd.

KLUKOVINY VLASTIMILA HARAPESE ANEB NA CO SI KDO VZPOMENE
Celovečerní zábavný pořad, který je plný dobrého humoru, veselých historek, vtipů, ale také scének. Uršula Kluková je bezesporu jednou z našich nejlepších komiček. V pořadu Klukoviny se představí také jako vypravěčka. Vlastimil Harapes, tanečník, herec a zpěvák povypráví o svém dětství, o divadle a dopisech od fanynek.
Navíc se můžete těšit na Vlastimila Harapese jako na Jamese Bonda a Uršulu Klukovou jako majitelku veřejného domu.
Součástí představení jsou také dvě překvapení pro diváky. Délka pořadu: cca 120 minut včetně přestávky.

SETKÁNÍ SE ZNÁMÝMI UMĚLCI aneb SRDCE NA DLANI S…
Pořad vhodný jako celovečerní představení, klubový pořad, pořad k MDŽ, dni matek, nebo samostatný pořad na Vaší akci. Legendy televize, divadla, filmu a dabingu se Vám představují tak, jak je neznáte. Vyprávění plné veselých historek z profesního života, zpěvu, recitace a odpovědí na dotazy diváků.

Na Vaše přání lze uskutečnit pořad s následujícími umělci:

MIRIAM KANTORKOVÁ
URŠULA KLUKOVÁ
GABRIELA VRÁNOVÁ
LADISLAV ŽUPANIČ
PAVEL TRÁVNÍČEK
VLASTIMIL HARAPES… a další

TRAVESTI SHOW „SHOWGIRLS“
Profesionální travesti show vhodná jako součást Vaší akce. Těšit se můžete na hvězdy, jako je Eva Pilarová, Dara Rolins, Tina Turner a jiné. Co ovšem nemá obdoby, tak je vystoupení pravé a nefalšované kubánské pionýrky – perlička z kuloárů: Když toto vystoupení viděli majitelé agentury poprvé, málem ten záchvat smíchu nevydýchali.
Představení je vhodné jako součást Vaší akce. Lze zvolit variantu jednoho – tří účinkujících.

KOMPLETNÍ A AKTUÁLNÍ SEZNAM ZÁBAVNÝCH POŘADŮ NALEZNETE V KATALOGU, KTERÝ LZE ZASLAT EMAILEM VE FORMÁTU PDF.